X
تبلیغات
ا.:ا کـافه مخــلوطـ ا:.ا
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


سلامـم به گـرمای دسـتت ای دوســت
دلـم لحظـه ای بـا دلت روبه روسـت
بگـو عاشقی تا سـلامت کنمـ
تمـام دلم را به نـامت کـنم
ـــِـِـِِـِـِـِــــ
درود بـیکرانـ به خوانندگـان
همونطـور که از اسـم پیـداست اینجـا همه چـی پیـدا میشـه..
نظرسنجی
    کدام قسمت وبلاگ به نظرتان به دردتان میخورد؟


                                      

ای بهار من سلام، ای نگــار مــن ســـلام
آتشی گرفته ام، ای شـــرار مــن ســـلام؛ ایـ صـــدای مـــن ســــلام، در خیالــت بـــه ســر می برم، ایـ تـــو یــار من ســـلام

با سلام خدمت دوستان عزیز.به وبلاگ خودتون خوش اومدین.لطفا با نظراتتون در بهتر کردن وبلاگ کمک کنید.


با تشکر مدیریت وبلاگ.


بعد از وقفه ای در آپدیت وبلاگ بازگشتیم تا وبلاگ را با مطالب زیبا الالخصوص آهنگهای روز آپدیت کنیم.آرزومندیم تا وبلاگی برپار برای کاربران دنیای سایبری به ارمغان بیاوریم.


سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۱

خبرگزاری رسمی پرتغال نوشته کارلوس کروش، سرمربی سابق تیم‌ملی این کشور و سرمربی فعلی تیم‌ملی ایران، انتظار دارد از سوی دادگاه کوویلا از اتهام توهین و افترا تبرئه شود.

سایت «ویسائو» و خبرگزاری رسمی پرتغال «لوسا»، نوشته‌اند کارلوس کروش روز گذشته به دادگاه کوویلا مراجعه کرده تا ۱۱ شاهد خود درخصوص این پرونده را به دادگاه معرفی کند. این دادگاه با شکایت لوئیس هورتا، رئیس کمیته ملی ضد دوپینگ پرتغال در سال ۲۰۱۰ و با ادعای توهین کروش به او تشکیل خواهد شد و از روز دوشنبه نیز جلسات رسیدگی به این اتهام کروش را آغاز خواهد کرد. لوئیس هورتا مدعی شده که در سال ۲۰۱۰ و در رقابت‌های انتخابی جام‌جهانی با توهین از سوی کروش، سرمربی وقت تیم‌ملی پرتغال روبه‌رو شده و کروش باید از روز دوشنبه در دادگاه از خود دفاع کند.
گاسپار و سیموئز بین شاهدان کروش
هنوز دقایقی از اعلام خبر دادگاهی شدن سرمربی تیم‌ملی کشورمان توسط خبرگزاری پرتغال نگذشته بود که سایت «کوریو دامانها» با چاپ تصویری که کروش را در کنار پینتو داکوستا، رئیس باشگاه پورتو در حال ورود به دادگاه نشان می‌داد، از پینتو داکوستا در کنار دنیل گاسپار، مربی دروازه‌بان‌های تیم‌ملی ایران، آنتونیو سیموئز، دستیار کروش در تیم‌ملی ایران و روی سانتوس، مفسر ورزشی به عنوان تعدادی از ۱۱ شاهد کروش نام برد. بنابر اعلام این سایت، کروش خیلی آرام و خونسرد وارد دادگاه شد و در حضور قاضی کلیه اتهامات هورتا نسبت به خود را بی‌پایه و اساس خواند.
کروش: مطمئن باشید تبرئه خواهم شد
به گزارش سایت اسپورتوی پرتغال، کارلوس کروش پس از اولین جلسه دادگاه خود در جمع خبرنگاران گفت: من به عدالت دادگاه اطمینان دارم و مطمئن باشید تبرئه خواهم شد. کروش در پاسخ به این سؤال که آیا متأسف است، گفت: هرگز! امروز با برپایی این دادگاه تمام صحبت‌های من مبنی بر تبانی و توطئه‌چینی علیه من به همه ثابت شد. من از دادگاه و قاضی آن سپاسگزارم که فرصت صحبت و دفاع از خود را به من دادند. همه دیدید که دادگاه ورزشی سوئیس مرا تبرئه کرد و شک ندارم که در این دادگاه نیز تبرئه خواهم شد.
وکیل شاکی: شاهدان کروش معتبر نیستند
در ادامه گزارش‌های مربوط به دادگاه کروش، پل ماتا، وکیل لوئیس هورتا، شاکی کروش گفت: من بدون توجه به تمام حرف و حدیث‌ها در این دادگاه حاضر شده‌ام و فقط می‌دانم که بسیاری از شاهدان کروش از اصل ماجرا بی‌خبر هستند و چیزی از حقیقت نمی‌دانند.
دادستان: ممکن است کروش به ۸ ماه زندان محکوم شود
روی پاتریسیو، دادستان دادگاه هورتا و کروش درخصوص ادعای وکیل هورتا مبنی بر نامعتبر بودن شاهدان کروش و ادعای کروش مبنی بر قطعی بودن تبرئه شدنش گفت: بعید است که در این دادگاه سؤال جدی از شاهدان مطرح شده و به گفته آنها استناد شود. روند دادگاه به این شکل است که ابتدا تحقیقات صورت گرفته و تا ماه جولای مستندات جمع‌آوری شده و سپس بر اساس این مستندات حکم نهایی اعلام می‌شود که این حکم می‌تواند ۸ ماه حبس و جریمه نقدی را برای کروش در پی داشته باشد

نوع مطلب : متفرقـه از متفرقه ، اخبار ،
چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۱

استیسی دختر ۱۵ ساله ساکن لندن انگلستان است که با یک مشکل خاص و ویژه در زندگی خود مواجه شده، این مشکل ویژه در خوابیدن این نوجوان ریشه دارد.

به گفته محققان و پزشکانی که بر روی خواب این دختر تحقیق کرده اند، وی یکی از ۱۰۰ مورد کشف شده در جهان است که از یک عارضه ژنتیکی نادر رنج می برد و ممکن است سلامتی و حتی جان خود را به خاطر این مشکل در خطر جدی ببیند.

نام این عارضه نادر در جهان پزشکی، «کلین لوین سیندروم» نام دارد که اکنون نمونه آن در بدن استیسی پیدا شده و به همین خاطر او باید دائما تحت مراقبت والدین و پزشکان باشد.

این دختر نوجوان اهل لندن اکنون در طول یک سال چندین ماه در حالت خواب قرار دارد و برای ۳ یا ۴ ماه کاملا بیدار است و نمی توان درمانی برای این مشکل پیدا کرد. والدین این دختر به علت این مشکل، اکنون در وضعیت نامناسب روحی به سر می برند و مهمترین غصه آنها، حالت نزدیک به مرگ دختر ۱۵ ساله آنها در حدود نیمی از سال است.نوع مطلب : متفرقـه از متفرقه ، اخبار ،
چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۱

راهــ های ســ ــاده روانی کردن زنـــهاادامه مطلب

نوع مطلب : متفرقـه از متفرقه ، طنزستان ،
چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۱

فـ ـــال 31 خرداد 91ادامه مطلب

نوع مطلب : متفرقـه از متفرقه ، فال روزانه ،
چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۱

جمــــ لات فوـــقــــ تنـــذادامه مطلب

نوع مطلب : متفرقـه از متفرقه ، طنزستان ،
سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۱

فــ ـال 30 خــرداد 91ادامه مطلب

نوع مطلب : متفرقـه از متفرقه ، فال روزانه ،
سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۱


درود بــِـ ـه شمـــِا دوسـ تـانِ عزیـز عـِ ـِ ـــید مبعثــــ ـ رو بهـ تــمـام شیعیـــان کـره خآکــی تبـریک و شـــاد بـــاش میـــــــــــــگمـ


تـعدادی جمــله های فوق العـــاده زیبـــآ در ادامهـــ مطـلب بــراتون گذاشتـــیـم ... بخــون! و ضـرـر نـــکنـــ! از مـا گفتـــن
ادامه مطلب

نوع مطلب : متفرقـه از متفرقه ، ایام مبارک ،
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۱

فــال 29 خـرداد 91ادامه مطلب

نوع مطلب : متفرقـه از متفرقه ، فال روزانه ،
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۱

  لطیفـــــ   ـــه هــای بـ ــ حـا ـــالــــــــادامه مطلب

نوع مطلب : متفرقـه از متفرقه ، طنزستان ،
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۱